Badania opinii społecznej

head bg title2

 

0poi

Jedną z naszych specjalności stanowi przeprowadzanie Badań Opinii Publicznej (Społecznej). Wiedzę ekspercką w tym zakresie, zbudowaliśmy na podstawie wieloletniego doświadczenia w zakresie prowadzenia badań CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing). Współpraca z biznesem w zakresie badania poziomu satysfakcji klientów, trendów sprzedażowych oraz nastroju konsumentów oraz uzyskane w wyniku tych działań doświadczenie, rozbudowane zaplecze informatyczne i metody szkolenia ankieterów postanowiliśmy wykorzystać przy Badaniach Opinii Społecznej, dokładając tym samym kolejną usługę do szerokiego wachlarza oferowanych produktów.

Specjalizujemy się w wykonywaniu badań na dużych grupach ankietowanych (1000+ respondentów) przy bardzo rygorystycznym doborze struktury grupy losowej, z której wyłaniana jest grupa reprezentatywna. Nasze działania w tym zakresie przeprowadzane są na wielu płaszczyznach. Dobór wspomnianych grup odzwierciedla możliwie dokładnie obraz społeczeństwa, przy uwzględnieniu cech charakterystycznych różnych grup wiekowych czy zawodowych w poszczególnych regionach naszego kraju. Sięgamy do przeprowadzanych badań statystycznych (spis powszechny), danych dotyczących bezrobocia a także np.: liczby rozwodów, urodzin czy ślubów w poszczególnych częściach Polski.

Kluczem do naszego sukcesu jest posiadanie dużych i regularnie aktualizowanych baz danych, które pozwalają nam na uniknięcie „przegrzania” lub „przetrenowania” respondentów. Jesteśmy zwolennikami przeprowadzania badań na możliwie największej grupie reprezentatywnej, dając tym samym naszym Klientom najdokładniejsze na rynku wyniki.

Wspieramy naszych Klientów tak na etapie przygotowywania pytań do ankiet jak i interpretacji wyników.

Zapraszamy do współpracy.

 

 

 2019 © Viavox Group. Wszelkie prawa zastrzeżone.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. Czytaj więcej…

AKCEPTUJĘ