Usługi up-selling

head bg title2

 

Usługi up selling 206x300

Dosprzedaż w definicji powinna skłonić Klienta do zakupu nowego produktu o lepszej jakości i najczęściej w wyższej cenie niż rozwiązanie, z którego korzystał do tej pory. W Viavox wiemy, że up-selling jest również świetny narzędziem do informowania Klientów o dodatkowych możliwościach i poszerzonej ofercie, którą proponujesz stałym Klientom.

Gwarantujemy wzrost sprzedaży i lokalizację Klientów budując z nimi indywidualną relację. Posiadamy zespół doświadczonych sprzedawców, którzy sprawdzili się już w wielu branżach:

• medycyna pracy
• usługi telekomunikacyjne
• bankowość
• telewizja cyfrowa

Mamy świadomość tego jak jeden produkt, może powodować chęć zakupu następnego. Tworząc indywidualną potrzebę posiadania dodatkowego produktu Państwa firmy dajemy możliwość • • podniesienia efektywności sprzedaży. Posiadamy niezbędne doświadczenie sprzedażowe, które wyrażamy w setkach zadowolonych klientów, tysiącach sprzedanych usług i milionach złotych zarobionych dla naszych kontrahentów. Outsorcing pozwala zaoszczędzić środki na zasobach i połączeniach, które my wykonamy za Ciebie. Nasi menadżerowie na bieżąco śledzą odpowiednie wzorce zakupowe wśród klientów, a następnie opracowują skuteczne strategie sprzedażowe co pozwala ustalić idealny profil ofertowy dla różnego rodzaju produktów.

 

 

 2019 © Viavox Group. Wszelkie prawa zastrzeżone.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. Czytaj więcej…

AKCEPTUJĘ