Nasza oferta

head bg title2
viavox group logotyp

ViaVox group to jedna z najdynamiczniej rozwijających się polskich firm z sektora Business Process Outsourcing. Jej specjalizacją są usługi call i contact center. ViaVox gropu działa jak zewnętrzne, kompleksowe biuro obsługi klienta, jest zatem partnerem, który zarządza strategicznym procesem dla każdego biznesu – sprzedażą.

Specjalizujemy się w świadczeniu usług typu Business Process Outsourcing w tym prowadzenu biur obsługi partnerów biznesowych oraz wsparcie działań marketingowych i sprzedażowych. Równolegle VVG oferuje Państwu usługę pracy tymczasowej będącą nowoczesną oraz elastyczną formą zatrudniania i zarządzania personelem.

 
viavox group logotyp

 

Profesjonalne Call Center, obsługujące Klientów z różnych branż. Zapewniamy wysoką jakość, rzetelność i efektywność pracy. Stawiamy wyłącznie na profesjonalizm! Oferujemy obsługę infolonii przychodzącej i wychodzącej, umawianie spotkań, kompleksową ofertę zamówień i wiele innych.ViaVox Rent logotyp
 
Via Vox Rent został stworzony z myślą o zaspokojeniu potrzeb flotowych Via Vox Group. Zapewniamy kompleksową obsługę wynajmu pracowniczego wraz z transportem.
 2019 © Viavox Group. Wszelkie prawa zastrzeżone.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. Czytaj więcej…

AKCEPTUJĘ