Warto wiedzieć

bg rent2
Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Na to warto zwrócić uwagę podczas wynajmowania samochodu

Możliwość wynajęcia samochodu jest bardzo wygodnym i stale zyskującym na popularności rozwiązaniem. Korzystają z niego nie tylko osoby nieposiadające własnego auta, ale również firmy organizujące delegacje lub przewóz pracowników. Przed wynajęciem samochodu warto zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów, tak aby nie narazić się na nieprzyjemności finansowe.

Czytaj więcej...

Najczęstsze awarie w samochodzie podczas normalnej eksploatacji

Sprawność samochodu zależy od jego należytej obsługi. Terminowa wymiana oleju oraz płynów eksploatacyjnych i filtrów z nimi współpracujących nie zawsze gwarantuje pełną gotować auta do jazdy. Użytkowanie samochodu zawsze niesie ze sobą ryzyko wystąpienia problemów natury technicznej. Nawet najbardziej niezawodne modele pojazdów potrafią spłatać niespodzianki niekoniecznie wynikające z winy producenta. O jakich usterkach mowa ?

Czytaj więcej...

Samochód dla handlowca / Samochód do floty

Zawód handlowca jest bardzo popularną i dynamicznie rozwijającą się profesją ostatnich lat. Współczesny przedstawiciel handlowy ma niewiele wspólnego z akwizytorem czy domokrążcą. Na jego barkach spoczywa odpowiedzialność za dobry wizerunek przedsiębiorstwa, które reprezentuje dlatego bardzo ważny jest odpowiedni dobór narzędzi w tym samochodu służbowego. Jak dokonać prawidłowego wyboru ? Na co należy zwrócić uwagę ?

Czytaj więcej...

KONTAKT

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj swój samochód!

TELEFON
+48 532 743 178
Email
kontakt@viavoxrent.pl
Adres
ul. Starołęcka 42
61-361 Poznań
Slider
 2019 © Viavox Group. Wszelkie prawa zastrzeżone.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. Czytaj więcej…

AKCEPTUJĘ