Profesjonalne
Contact Center
Dopasowujemy istniejącą technologię do Twoich potrzeb
i oczekiwań. A jeżeli taka nie istnieje?!
Stworzymy ją specjalnie dla Ciebie!
Główne obszary naszej działalności

Zapoznaj się z głównymi obszarami naszej działalności. Dopasowujemy istniejącą technologię do Twoich potrzeb i oczekiwań. A jeżeli taka nie istnieje?! Stworzymy ją specjalnie dla Ciebie!

Contact Center

Usługi medyczne

Wraz ze wzrostem zainteresowania opieką medyczną wzrasta również popyt na wyższy poziom obsługi świadczony przez placówki medyczne.
Contact Center

Motoryzacja

Obsługujemy największą grupę motoryzacyjną w Polsce dzięki czemu potrafimy reagować na potrzeby rynku dotyczące przede wszystkim wsparcia sprzedaży.
Contact Center

Telekomunikacja

Mając na uwadze nasycenie rynku usług telekomunikacyjnych dostosowujemy swoje działania kierując naszą ofertę pod kątem odpowiedniego ARPU oraz skupiając się na potrzebach klienta.
Contact Center

Technologia

Postęp technologiczny wymaga od Nas większego nacisku na dostosowanie się do wpływu demografii na rynek, dlatego też ulepszamy Nasze rozwiązania dla dobra projektów.
Contact Center

Sprzedaż

Sprawne poruszanie się na dynamicznym rynku sprzedażowym w zakresie usług oraz towarów jest podporą działalności każdej firmy. ViaVox Polska obsłuży to za Ciebie.
Contact Center

Badania opinii społecznej

Zachowując najwyższą jakość obsługujemy również badania opinii społecznej. Nasze działania opieramy na metodzie data miningu w celu otrzymania większej ilości informacji.

Skontaktuj się z nami